Ankara’da Bina Yıkım İşleri

Özgür-Ol İnşaat olarak resmi ve özel kurumlara ait yapıların yıkım işlemlerindeki öncü rolümüze devam ediyoruz. Binaların çeşitli nedenlerle yıkılmasına karar verildiği andan itibaren Profesyonel bir yaklaşımla sunduğumuz hizmetten şimdiye kadar onlarca kurum faydalanmış bulunmaktadır. Özgür-Ol, Ankara’da Bina Yıkım İşleri yanında ülkemizin bütün bölgelerinde modern yıkım teknikleri uygulayarak güvenli ve sağlıklı bina yıkım işlemleri yapmaktadır.
Yapılarda yıkım işleri yanında enkaz kaldırma ve yıkım sonrası diğer temizlik hizmetleri de önem arz etmektedir. Binaların yıkım aşaması tamamlandıktan sonra, faydalı atıkların değerlendirilmesi için titiz bir planlama yapılmakta ve faydalı olabilecek atıklar bina yöneticilerinin istekleri göz önünde bulundurularak uygun tekniklerle stoklanmaktadır.

Ankara’da Bina Yıkım İşi Bizimle Daha Güvenlidir!..

Söz konusu bina yıkım olunca güvenlik en önemli olguların başında gelir. Gerek çalışan güvenliği gerekse çevre güvenliği açsından yüksek bir dikkat ve planlama şarttır. Yıkım sırasında oluşabilecek herhangi bir güvenlik zafiyeti sadece yıkım firması değil, bina sahipleri ve yömnetimi açısından da yüksek bir sorumluluk sunmaktadır.
Bunun bilincinde olan Özgür-Ol Yıkım gerekli önlemleri alarak iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine uygun bir çalışma yönetimini ilke edinmiştir.

Yıkım, söküm, enkaz kaldırma ve hafriyat işlerinde Profesyonel Çözümler

Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.